Kurkuma to właściwe miejsce na każdą okazję - nie tylko późnowieczorną kolację. W godzinach od 12:00 do 17:00 zapraszamy na Business Lunch. Choć w centrum to z dala od zgiełku miasta, będziecie mogli Państwo przedyskutować nawet skomplikowane tematy biznesowe, przy akompaniamencie symfonii smaków z naszej kuchni.Pasja pozwala przekraczać granice, odkrywać nowe obszary i cieszyć się życiem każdego dnia... Naszą pasją jest jedzenie - smaki, kolory, zapachy.

Komponujemy z nich wykwitne potrawy, by dzielić się z Państwem naszymi uczuciami. Dlatego też serdecznie zapraszamy do naszej restauracji, mieszczącej się w Domu Mody Drukarnia w Bydgoszczy. W jej nowoczesnych wnętrzach znajdziecie Państwo odpowiednią atmosferę, by zanurzyć się w rozmaitych zestawieniach aromatów i konsystencji. Sushi, orientalne smaki dalekiego wschodu oraz dania kuchni fusion to domeny w których się poruszamy - dlatego też możecie być Państwo pewni, że doznania, jakich Wam zapewnimy, będą naprawdę niepowtarzalne.

Organizujemy w naszej restauracji spotkania biznesowe jak i rodzinne.

Organizacja imprezy, niezależnie od jej celu, to zawsze niemały wysiłek i wiele przeszkód do pokonania. Możemy Cię w tym jednak wyręczyć - przyjdź do nas lub zadzwoń by dowiedzieć się czy wybrany przez Ciebie termin jest wolny, zarezerwuj - i to w zasadzie wszystko. Resztą zajmiemy się my. Zapewnimy nie tylko wyjątkową atmosferę w lokalu, przy akompaniamencie jazzowego trio, umilającego gościom czas. Wiemy, że to spotkanie będzie dla Ciebie ważne, więc nie przejmuj się godzinami otwarcia - będziemy do Twoich usług tak długo jak tego potrzebujesz.

Live cooking - gotowanie „na żywo” - w Twojej kuchni dla Twoich gości

Marzysz by mieć nas tylko dla siebie? Nie ma rzeczy niemożliwych - z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim domu, by przygotować dla Ciebie to czego sobie życzysz. Nie mamy żadnych tajemnic i z największą chęcią zadbamy osobićie, by wszyscy Twoi goście byli zadowoleni. A dla uzupełnienia doznań smakowych zaprosimy także jazzowe trio, które umili czas subtelną muzyką na żywo. Zadzwoń do nas by poznać więcej szczegółów.

www.kurkuma.pl