Baalbek Orient Grill to sieć orientalnych restauracji istniejących na rynku od 1998 roku. Wiemy, że taka nazwa zobowiązuje, więc naszym klientom chcemy zaoferować usługi najwyższej jakości. Potrawy, które serwujemy oparte są na kuchni orientalnej, a ich podawaniem zajmuje się profesjonalna i miła obsługa. Oryginalny wystrój naszych wnętrz, orientalna i fantazyjna muzyka sprawią, iż w naszych lokalach przyjemnie spędzicie czas.

Koncepcja franczyzowa Baalbek Orient Grill jest niepowtarzalna i przemawia do szerokiego grona klientów. Baalbek Orient Grill wykorzystuje produkty najwyższej jakości, aby zapewnić klientom wspaniałe wrażenia kulinarne. Aby to ułatwić Baalbek Orient Grill organizuje dla franczyzobiorców programy szkoleniowe pod klucz oraz dostarcza podręczniki proceduralne, które prowadzią do przepisu na sukces!

Jeśli uważają Państwo, iż istnieje rynek, na który chcieliby Państwo wprowadzić markę Baalbek Orient Grill prosimy o niezwłoczny kontakt! Z pewnością będziemy zainteresowani!

www.baalbek.pl