Goście na pierwszym miejscu

Nasi goście są powodem naszego istnienia. Naszą wdzięczność okazujemy oferując im za rozsądną cenę żywność wysokiej jakości i znakomitą obsługę w czystym i przyjemnym otoczeniu. Naszym celem jest ciągłe zapewnienie wszystkim gościom takiej właśnie jakości, obsługi, czystości i wartości.

Pracownicy - nasz kapitał

Zależy nam na naszych ludziach. Dajemy szansę, wspieramy talenty, stwarzamy warunki rozwoju dla liderów i nagradzamy osiągnięcia. Jesteśmy przekonani, że zespół dobrze wyszkolonych osób o różnorodnym pochodzeniu i doświadczeniach, pracujący w środowisku wspierającym szacunek i motywującym do dużego zaangażowania, jest niezmiernie istotny dla ciągłego odnoszenia sukcesu.

Działamy w sposób etyczny

Solidne zasady etyczne to dobra praktyka biznesowa. W Baalbek stosujemy i prowadzimy działalność zgodnie z najwyższymi standardami uczciwości, sprawiedliwości i rzetelności. Poczuwamy się do odpowiedzialności indywidualnej i zbiorowej.

Dążymy do poprawy

Jesteśmy organizacją uczącą się, której zależy na przewidywaniu zmieniających się potrzeb gości, pracowników i systemu oraz reagowaniu na nie poprzez nieustanną ewolucję i innowację.